Grupowe zajęcia nauki pływania

Zajęcia grupowe.

Grupowe lekcje pływania

Grupowe lekcje pływania są najbardziej odpowiednie dla bardziej zaawansowanych uczniów. Dla dzieci, które swobodniej czują się w wodzie. Trener wie, że mogą się od niego oddalić i pokonywać dłuższe dystanse. Jest to również najlepsza forma dla starszych dzieci, które pływają już dużo więcej oraz doskonalą technikę poznanych stylów, ponieważ mimo większej grupy trener ma czas dla wszystkich aby poprawić ich technikę pływacką oraz nauczyć nowych rzeczy, a dla nich równie ważne na tym etapie nauki jest już „wypływanie” czyli pokonywanie większej ilości basenów, aby móc poprawić technikę i nauczyć się rzeczy, które wcześniej nie były możliwe.

Cennik:

Zajęcia grupowe Czas Cena
1 zajęcia w tygodniu 45 minut 43 zł
2 zajęcia w tygodniu 45 minut 40 zł

Terminy i miejsce zajęć grupowych:

Miejsce Zajęć Dzień Godzina
 Ruda Śląska ul. Chryzantem 10 Poniedziałek 17001800
Ruda Śląska ul. Chryzantem 10 Wtorek 170018001900
Ruda Śląska ul. Chryzantem 10 Środa 17001800
Ruda Śląska ul. Chryzantem 10 Czwartek 170018001900
Ruda Śkąska ul. Chryzantem 10 Piątek 17001800

Dodatkowe informacje :

• Wejście na basen w cenie
  • Zajęcie są prowadzone na wynajętej części basenu
  •  grupa 6-8 osoba na jednego trenera

Regulamin zajęć grupowych :

1. Zajęcia organizowane przez szkołę Level UP na basenie MOSIR ulica Chryzantem 10 Ruda Śląska.
  2. Uczestnik zajęć jest zobowiązany do przestrzegania zapoznania się z regulaminem pływalni.
  3. Pisemne oświadczenie o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach i stanie zdrowia dziecka.
  4. Naliczanie opłaty jest od momentu przejścia przez bramkę na kasie basenowej, po zakończeniu zajęć należy oddać pasek na kasę. W przypadku przekroczenia 60 minut klient będzie zmuszony ponieść dodatkowe opłaty według cennika pływalni.
  5. Opłata za zajęcie do 7 dni bieżącego miesiąca.
  6. Wpłatę za zajęcia należy dokonać wyłącznie na rachunek bankowy :
    ING 45 1050 1588 1000 0092 3832 9636, w tytule zapłaty należy wpisać imię i nazwisko dziecka.
  7. Wpłata za zajęcia jest równoznaczne z akceptacja regulaminu zajęć.
  8. Osoba zapisująca się na naukę pływania po rozpoczętym miesiącu opłaca liczbę zajęć jakie pozostały do końca danego miesiąca.
  9. Brak uczestnictwa na zajęciach nie ulega zwrotowi pieniędzy.
  10. Odrabianie zajęć: W przypadku nieobecności na zajęciach z przyczyn chorobowych, rodzic po okazaniu zwolnienia lekarskiego będzie miał możliwość odrobienia zajęć do końca następnego miesiąca. W przypadku braku obecności w wyznaczonym termie zajęcia przepadają, a koszt zajęć nie będzie zwracany.
  11. W przypadku odwołania zajęć przez prowadzącego z przyczyn nieprzewidywanych, koszt zajęć będzie obniżony w kolejnym miesiącu.
  12. Szkoła pływania Level Up w zajęć grupowych nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione przez uczestników w szatniach.
  13. Szkoła pływania Level Up odpowiada za bezpieczeństwo dzieci tylko i wyłącznie w czasie trwania zajęć.
  14. Rodzic obecny na zajęciach ma obowiązek opłaty biletu