Zajęcia Indywidualne

Indywidualne lekcje pływania Ruda Śląska Zabrze

Indywidualne lekcje pływania Ruda Śląska
Zajęcia indywidualne.

Zapraszamy do Szkoły Pływania Level Up, gdzie oferujemy spersonalizowane lekcje pływania dla wszystkich, którzy pragną szybko opanować sztukę pływania pod czujnym okiem naszego doświadczonego trenera. Nasza indywidualna nauka pływania jest dedykowana zarówno osobom potrzebującym szczególnej uwagi i wsparcia w oswojeniu się z wodą, jak i tym,którzy rozpoczynają swoją przygodę.

Indywidualne lekcje pływania są przeznaczone dla osób, które chcą szybko nauczyć się pływać pod okiem trenera – właściciela Szkoły Pływania Level Up. Indywidualna nauka pływania skierowana jest też do uczestników wymagających większej uwagi i pracy w oswojeniu się z wodą ale i również dla osób rozpoczynających swoją przygodę z pływaniem. Kurs nauki pływania przystosowany jest przez trenera do indywidualnych umiejętności uczestnika. Terminy lekcji indywidualnych nauki pływania ustalane są z uczestnikiem w dogodnych terminach i godzinach.

Szczegóły zajęć indywidualnych:

1. Nauka pływania i doskonalenie techniki dla dzieci i dorosłych.
  2. Przygotowanie do klas sportowych.
  3. Przygotowanie do egzaminów na uczelnie wyższe.
  4. Trening sportowy.
  5. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne w wodzie.
  6. Zajęcia dla dzieci i dorosłych.
  7. Zajęcia dla 5 – 6 latków.

Cennik zajęć pływackich:

Zajęcia Indywidualne Czas cena
1 osoba + trener 45 – 60 minut 130 zł
2 osoby + trener 45 – 60 minut 160 zł, czyli 80zł/os.
3 osoby + trener 45 – 60 minut 240 zł, czyli 80zł/os.

Dodatkowe Informacje:

1. Do każdej ceny należy doliczyć koszt wejścia na basen
  2. Zajęcia są prowadzone na ogólnodostępnej części basenowej
  3. Intensywność zajęć jest dopasowana do poziomu uczestników

Regulamin zajęć indywidualnych pływackich :

1. Prowadzący trener Daniel Weselak.
  2. Opłata za zajęcia ( trener + osoba  )na konto bankowe Level Up do 48 godzin przed zajęciami.
  3. Ewentualna rezygnacja z zajęć indywidualnych (trener + osoba) zgłaszana jest 48 godzin przed zajęciami.
  4. W zajęciach 2-3 osobowych opłata stała za cały miesiąc, płatność do 7 dni po rozpoczęciu danego miesiąca.
  5. Osoby biorące udział w zajęciach powinny przebywać na hali basenowej tylko w czasie trwania swoich zajęć. Po zakończeniu zajęć, należy opuścić hale basenu i udać się do szatni.
  6. Rozpoczęcie zajęć jest jednoznaczne z potwierdzeniem braku przeciwwskazań zdrowotnych do zajęć nauki pływania.
  7. Opłata za cały miesiąc jest równoznaczne z gwarancja miejsca na kolejnych zajęciach.
  8. Korzystanie z innych urządzeń na pływalni możliwe jest  jedynie za zgodą i pod nadzorem  prowadzących zajęcia.
  9. Uczestników zajęć obowiązuje na pływalni regulamin basenu.